gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Сторінка директора

Створення інноваційного освітнього середовища як фактору прояву та розвитку природних здібностей, обдарувань дитини, формування творчої особистості та життєвих компетентностей гімназистів

На сьогодні гімназія - це інноваційний навчальний заклад у системі безперервної освіти, який має трьохрівневу структуру: 1 рівень - 1-3 класи (10-13років) базовий;  2 рівень - 4-5 класи (13-15 років) вибірково-конструтивний, на якому впроваджується поглиблене вивчення окремих предметів і формуються класи з орієнтацією на профільне навчання;  3 рівень - 5-7 класи (15-17років) навчання у класах фізико-математичного, суспільно-гуманітарного та економічного профілів.

Сучасне навчання гімназистів проводиться за допомогою новітніх мультимедійних та інформаційних технологій. Нещодавно створений сучасний кабінет-лабораторія хімії, облаштований мультимедійними системами, спеціальним програмним забезпеченням - "Віртуальною хімічною лабораторією" та необхідним для проведення уроків хімічним обладнанням, під’єднаним до локальної шкільної мережі та мережі Інтернет. Використання цього кабінету можливе і для проведення уроків біології, фізики.

Уроки інформатики проходять у двох  кабінетах, облаштованих потужними комп’ютерами та встановленим програмним забезпеченням для вивчення матеріалу, необхідного для подальшого освоєння профілюючих дисциплін. Поглиблене вивчення економіки проходить із застосуванням програмного забезпечення "Інтегрований електронний комплекс  "Економіка" ( для гімназистів 6-7 класів). Налагоджені зв’язки із освітніми закладами Польщі у рамках дії Євроклубу на базі Червоноградської гімназії.

Колектив гімназії - це сучасний колектив менеджерів освіти, який впроваджує нові інформаційні засоби для забезпечення стабільного навчання гімназистів. Серед них - новий електронний комплекс побудови єдиного інформаційного середовища навчального закладу "Net-школа Україна", що включає у свою структуру електронні класні журнали (з можливістю їх публікації у мережі Інтернет), електронні щоденники, пов'язані з журналом (завдання, оцінки, відвідування); ведення обліку руху учнів та складання автоматичних оперативних звітів, складання шкільної системи документообігу та автоматизація складання статистичної звітності для управлінь (відділів) освіти, проведення додаткових індивідуальних занять засобом створеного електронного уроку та прикріпленого тестування тощо. Разом із "Net-школою" використовується програма автоматичного складання розкладу "aSc-розклад", що є надійним помічником та гарантією організованого початку нового навчального року. Для безперервного використання даних інформаційних технологій створено власну локальну мережу, яка охоплює півсотні персональних комп’ютерів та гімназійний сервер.

ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ ГІМНАЗИСТІВ!

Наталія САВЧЕНКО, директор гімназії

 

"Зорепад талантів-2016"

Останнім акордом святкового дня – Дня гімназії став традиційний вечір «Зорепад талантів», який зібрав обдарованих дітей, їх батьків, учителів. З привітальним словом до присутніх звернувся гість свята Гаманюк Віталій Володимирович, депутат Червоноградської міської ради, секретар комісії з питань освіти, випускник гімназії, спонсор подарунків для переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Гімназисти, як завжди, були активними учасниками інтелектуальних турнірів, творчих конкурсів, спортивних змагань.

114 гімназистів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад і здобули 40 перемог. Найвищі результати показали команди учнів посівши І місце з економіки, математики, хімії, української мови та літератури, правознавства, фізики, інформаційних технологій, трудового навчання; ІІ місце з астрономії, географії.

Призерами олімпіад стали 27 гімназистів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - шестеро, з них десятеро здобули по кілька перемог.

Волков Антон, 4(8)-Б клас – 6 перемог (І місце з фізики, ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з математики, хімії, географії, у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика).

Бойко Олесь, 7(11)-Б – 3 перемоги (І місце з інформаційних технологій, фізики, ІІ місце з математики).

Миронова Ілона, 7(11)-Б – 3 перемоги (ІІ місце з української мови та літератури, Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика, ІІІ місце з історії).

Бабюк Анна, 5(9)-Б – 3 перемоги (ІІІ місце з української мови та літератури, правознавства, Всеукраїнському літературному конкурсі імені Т.Шевченка).

Шумчук Світлана, 3(7)-Б – 2 перемоги (І місце з української мови та літератури, ІІ місце на Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика).

Пістун Христина, 6(10)-А – 2 перемоги (ІІ місце з правознавства, історії).

Сметана Андрій, 5(9)-Б – 2 перемоги (ІІ місце із географії, фізики).

Топорівська Юлія, 7(11)-Б – 2 перемоги (ІІ місце з економіки, ІІІ місце конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з математики).

Маковська Анна, 7(11)-Б – 2 перемоги (ІІІ місце з екології, ІІ місце конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з англійської мови).

Імена 9 гімназистів: Кобзара Назара 6(10)-Б, Лучинця Марка 3(7)-Б, Бойка Олеся 7(11)-Б, Сметани Андрія 5(9)-Б, Волкова Антона 4(8)-Б, Зіньківа Любомира 7(11)-Б, Пістун Христини 6(10)-А, Шаршакова Богдана 7(11)-Б, Саідова Назара 6(10)-Б, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт поповнять «Золоту книгу інтелекту».

Шестеро учнів стали переможцями ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка Куриляк Наталія, 2(6)-Б, Волков Антон, 4(8)-Б, Миронова Ілона, 7(11)-Б, Шумчук Світлана, 3(7)-Б, Бабюк Анна, 5(9)-Б, Пелип Дмитро, 1(5)-А.

Лідером серед інтелектуалів олімпіад став учень 6(10)-Б класу Кобзар Назар за плечима якого щорічні перемоги на міських і обласних олімпіадах. Цього року він приніс гімназії 6 призових місць на рівні міста, посівши І місце з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики, ІІ місце з математики та 4 перемоги в області: з біології, хімії, української мови та у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики. Кобзар Назар поправу здобув почесне звання «Гімназист року – 2016».

Протягом року гімназисти стали переможцями у 17-ти творчих конкурсах, серед них, «Таланти твої, Україно» - 11 місць, «Природа і фантазія» - 7 місць; «Сурми звитяги» - 3 місця; конкурс малюнків «Чорнобильський дзвін» - 3 місця; «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» - 3 місця.

Команда гімназії посіла ІІІ місце у «Що? Де? Коли?», в обласній пошуково-дослідницькій експедиції «Герої не вмирають» - ІІ місце, ансамбль «Веселинка» посів призові місця у конкурсах «Осінній листопад» - ІІ місце, «Зимові візерунки» - І місце. Лауреатами Міжнародного Чесько-Українського конкурсу з Усної історії стали учениці 7(11)-х класів Процик Анна та Клуб Юлія, пошуково-дослідницька робота яких була визнана однією з кращих.

Гімназисти здобули призові місця у конкурсах молодих прозаїків ім.Катрі Гриневичевої – І місце, «Молодь обирає здоров’я» у номінація «Фотографія» - ІІ місце, у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції української молоді «Моя Батьківщина, Україна» - ІІ місце.

Гідно представляла заклад наша спортивна команда: гімназисти 2(6)-х класів стали переможцями в міських та обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя»  -  І місце. В обласних змаганнях «Старти надій» команда гімназистів 3(7)-х класів – ІІ місце. В міських змаганнях з баскетболу ІІІ місце посіли команда дівчат та юнаків гімназії. 9 перемог здобули гімназисти в спортивних змаганнях з легкої атлетики.

На святі було нагороджено гімназистів, які відзначилися  своїми успіхами на рівні міста, області, їх 136.

Безперечно співавторами цього успіху є учителі, справжні фахівці своєї справи. Найвищих результатів в роботі з обдарованими дітьми досягли: Дудар І.Й., Гречук М.С., Луцик О.М., Дудик О.В., Сторощук Л.Г.,  Півчук Т.П., Дяків О.Я., Лобащук З.В., Войценко О.А., Плитяк О.Я., Алєксєєва С.Ф., які підготували призерів обласних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт, творчих, художніх та інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань.

 

Гімназія серед найкращих закладів України

27.09.2012 у великій конференц-залі Національної Академії Наук України відбулося нагородження переможців Загальнонаціональної акції «Флагман освіти і науки України», серед яких була і Червоноградська гімназія. Акція проводилась Міністерством освіти, науки, молоді і спорту України, за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України.

Загальнонаціональний проект «Флагмани освіти і науки України» спрямований на багатогранне висвітлення досягнень навчальних закладів та наукових установ, на вшанування тих, хто навчає та виховує молоде покоління.

Директор Червоноградської гiмназiї Наталiя Савченко отримала високi нагороди: медаль "Флагман освiти України", грамоту Мiнiстерства освiти, науки, молодi i спорту України за вагомий внесок у розвиток освiти i науки України, а також презентацiйне видання про кожен навчальний заклад, що отримав почеснi вiдзнаки. Нагороди вручав радник Прем`єр-мiнiстра України Анатолiй Толстоухов.

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика