gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт
Переможці спортивних змагань

2016-2017 н.р.

ВІТАЄМО

команду гімназистів 4(8)-Б класу

за зайняте ІІ місце

в міській туристсько-краєзнавчій спартакіаді

Андрусяк Марко
Геледчак Владислав
Дікальчук Наталія
Іванчук Юрій
Лучинець Марко
Панасюк Ігор
Почаєвець Ірина
Семенюк Станіслав
Федюра Олена
Хахула Мар’яна
Хачатурян Вікторія
Шклянко Володимир
Шумчук Світлана
Козачак Юлія
Павлик Соломія
Романенко Віктор
Сенюк Олександр

ВІТАЄМО

команду гімназії за зайняте ІІ місце

в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу

«Олімпійське лелеченя»

та за зайняте І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина"

обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу

«Олімпійське лелеченя»

Ковальчук Діану
Сорокіна Романа
Лобай Єлизавету
Горощука Богдана
Осіїка Богдана
Сидоришина Олександра
Геледчака Тараса
Ящишина Матвія
Курачина Юрія
Михальчук Віолету
Шульську Аліну
Василишина Руслана
Гарасевич Діану
Гірак Анну
Дукач Марію


ВІТАЄМО

команду Червоноградської гімназії

за зайняте І місце

у міському чемпіонаті з волейболу серед дівчат ЗНЗ

Фіщук Тетяну, 6-А

Деміховську Анастасію, 6-Б

Муругову Юлію, 6-Б

Пістун Христину, 7-А

Гулик Ольгу, 5-Б

Померанцеву Анастасію, 5-Б

Лотоцьку Наталію, 6-А

Панасюк Анастасію, 6-А

Запісоцьку Роксолану, 6-Б

ВІТАЄМО

команду гімназії за зайняте І місце

в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва

«Олімпійське лелеченя»

Гірак Анна, 2-А

Гарасевич Діана, 2-А

Дукач Марія, 2-А

Шульська Аліна, 2-Б

Курачин Юрій, 2-Б

Коваль Євген, 2-Б

Геледчак Тарас, 2-Б

Осіюк Богдан, 2-Б

Василишин Руслана, 2-В

Шклянко Віктор, 2-В

Михальчук Віолетта, 2-В

Сидоришин Олександр, 2-В

ВІТАЄМО

команду дівчат Червоноградської гімназії

за зайняте ІІ місце

в міських змаганнях з баскетболу

Балакунець Аліна, 7-А

Ковальчук Галину, 7-А

Грубу Христину, 6-А

Казмірчук Вікторію, 6-А

Назарук Анастасію, 6-А

Панасюк Анастасію, 6-А

Ковальчук Діана, 4-А

Кречківська Анастасія, 4-А

Наконечна Вікторія, 4-А

Хачатурян Вікторію, 4-Б


ВІТАЄМО

команду юнаків Червоноградської гімназії

за зайняте ІІ місце

в міських змаганнях з баскетболу 

Кошуту Віталія, 7-А

Малиновського Володимира, 7-А

Сухаревича Віталія, 7-А

Біндаря Івана, 6-А

Качкуся Ігоря, 6-А

Коломійця Сергія, 6-А

Шевчука Ігоря, 6-А

Пенчака Романа, 6-Б

Сазонського Олексія, 6-Б


2015-2016 н.р.

ВІТАЄМО

Призера Чемпіонату України з легкої атлетики,

учня 5-В класу Гарасевича Володимира,

за зайняте ІІ місце в двоборстві:

- біг 60м з результатом 07.99с,

- стрибок у висоту з результатом 1м 55см


ВІТАЄМО

команду юнаків Червоноградської гімназії

за зайняте ІІІ місце

в міських змаганнях з баскетболу

Кошуту Віталія, 6-А

Малиновського Володимира, 6-А

Марціновського Сергія, 6-А

Сухаревича віталія, 6-А

Качкуся Ігоря, 5-А

Шевчука Ігоря, 5-А

Пенчака Романа, 5-Б

Сазонського Олексія, 5-Б


ВІТАЄМО

переможців гімназійних змагань 2015-2016 н.р.

"Олімпійське лелеченя"

І місце - 2-В

ІІ місце - 2-Б

"Снайпер"

І місце - 3-Б

ІІ місце - 3-В

ІІІ місце - 3-А

"Веселі старти"

І місце - 1-В

ІІ місце - 1-Б

ІІІ місце - 1-А


2014-2015 н.р.


ВІТАЄМО

команду гімназії за зайняте ІІ місце

в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу

«Олімпійське лелеченя»

та за зайняте І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина"

обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу

«Олімпійське лелеченя»

Шклянко Володимир, 2-В

Рожко Богдан, 2-В

Благута віталій, 2-В

Піхоцький Андрій, 2-В

Дрозд Софія, 2-В

Попчук Андріана, 2-А

Панасюк Ігор, 2-А

Вехрацька Надія, 2-А

Новосад Андрій, 2-Б

Кречківська Анастасія, 2-А

Тарас Христина, 2-А

Ковальчук Діана, 2-А


ВІТАЄМО

команду Червоноградської гімназії

за зайняте ІІІ місце

в обласних змаганнях з баскетболу 3 х 3 серед юнаків

за програмою Чемпіонату України

 

Авдійчук Святослав, 7-Б

Мазур Олександр, 7-Б

Кошута віталій, 5-В

Бобела Тимофій, 5-Б

ВІТАЄМО

команду Червоноградської гімназії

за зайняте І місце

в обласних зональних змаганнях ІІ етапу чемпіонату України

з баскетболу 3 х 3 серед команд юнаків

 

Шажко Петро, 7-Б

Мазур Олександр, 7-Б

Давидович Артем, 7-Б

 

ВІТАЄМО

команду гімназії за зайняте І місце

в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Шклянко Володимир, 2-В

Рожко Богдан, 2-В

Квасниця Ігор, 2-В

Піхоцький Андрій, 2-В

Дрозд Софія , 2-В

Піхоцька Ангеліна, 2-В

Панасюк Ігор, 2-А

Шумчук Світлана, 2-Б

Засько Євген, 1-В

Кречківська Анастасія, 2-А

Тарас Христина, 2-А

Ковальчук Діана, 2-А

 

Міські змагання з Баскетболу, ІІ місце (дівчата)

Біліба Анастасія, 7-Б,

Вакуленко Олена, 7-А

Станкевич Тетяна, 7-А,

Андрущак Тетяна, 5-В,

Балакунець Аліна, 5-В,

Фарина Уляна, 5-В,

Горак Яна, 5-В,

Груба Христина, 4-В,

Хачатурян Вікторія, 2-Б

 

Міські змагання з Баскетболу, І місце (юнаки)

Шажко Петро, 7-Б,

Мазур Олександр, 7-Б,

Давидович Артем, 7-Б,

Авдійчук Святослав, 7-Б,

Чиж Любомир, 6-Б,

Бобела Тимофій, 5-Б,

Кошута Віталій, 5-В,

Білобран Максим, 5-В,

Сухаревич Віталій, 5-В

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика