gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Літературна вітальня Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Я трошки ожив, бо зрозумів, що таки є нова українська література. Це перелом. Прочитав книжки, не все сприймаю, але література є», - ці слова Юрія Мушкетика стали епіграфом чергового засідання літературної вітальні, що відбулася 28 грудня в читальному залі бібліотеки гімназії на тему «Постмодернізм. Знайомство з сучасною літературою».

При перегляді презентацій одинадцятикласники відкрили для себе сучасних авторів-прозаїків: Наталку Доляк, Люко Дашвар, Дару Корній, Ірен Роздобудько, Максима Кідрука, Світлану Талан, Марію Матіос, а також сучасну поезію Жадана, Іздрика, Ліни Костенко.

Старшокласники із вчителем української мови Луцик О.М.  у формі круглого столу представили власні читацькі уподобання. З книгами, які є в бібліотеці, гостей познайомила Кус І.Б. Також було переглянуто буктрейлери на книги Дари Корній «Гонихмарник» та «Тому, що ти є»,  Марії Матіос «Черевички Божої матері», Люко Дашвар «Биті є», Світлани Талан « Коли ти поруч». Така літературна вітальня-знайомство відбудеться також з учнями 9-х та 10-х класів.

Завідувач бібліотеки Кус І.Б.

Фоторепортаж

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика