gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Правила покарання Володимира Леві Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Правила покарання Володимира Леві

 

• Покарання не повинно шкодити здо­ров'ю дитини — ні фізичному, ні психічно­му. Більше того, покарання повинно бути корисним.

• Якщо є сумніви, покарати чи ні, не карайте. Навіть якщо вже зрозуміли, що надто м'які, довірливі й нерішучі. Ніякої «профілактики», ніяких покарань «про всяк випадок».

• За один раз — одне. Навіть якщо про­вин велика кількість, покарання може бути суворим, але тільки одне за все одразу, а не по одному за кожну провину. Салат із покарань — страва не для дитячої душі! Покарання—не за рахунок любові, щоб не трапилося, не обмежуйте дитину в схва­ленні й нагороді на які вона заслуговує.

• Строк давності. Краще не карати, ніж карати з запізненням. Покарання із запіз­ненням навіюють дитині минуле, не дають стати іншою.

• Покараний—пробачений. Інцидент вичерпаний. Сторінка перегорнута. Про старі гріхи ні слова. Не заважайте почина­ти життя спочатку!

• Без приниження. Щоб не сталося, якою б не була провина, покарання не по­винно сприйматися дитиною, як перемога нашої сили над її слабкістю, як принижен­ня. Якщо дитина вважає, що ми неспра­ведливі, покарання подіє тільки в зворотній бік.

• Дитина не повинна боятися покаран­ня. Не покарання вона має боятися, не гніву нашого, а нашого засмучення. Необ­хідно прийняти, як реальність, що дитина, не будучи досконалою, не може не засму­чувати тих, хто її любить.

Для створення здорових, гармонійних взаємин між батьками й учнями важливо враховувати різні фактори. Це вікові особ­ливості дитини; стиль батьківської поведін­ки, пріоритетний щодо формування взає­мин у сім! і в школі; родинне спілкування, причому щоденне, яке створює специфічні стосунки між дитиною й батьками.

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика