gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт
Плекаємо обдарованість

ПЛЕКАЄМО ОБДАРОВАНІСТЬ

Учителя й дерево пізнають з плодів

(народна мудрість)

2016-2017 н.р.

Кузьма Леся Богданівна учні здобули:

три - І місця у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей";
ІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»;
ІІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»;
два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція";
два - ІІ місця у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя"

 

Цицик Любов Євгеніївна учні здобули:

три - І, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства


 

Дудик Ольга Володимирівна учні здобули:

два - І місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики

 

 

Скляренко Наталія Петрівна учні здобули:

І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії

два - ІІ місця у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з історії

 

 

 

Сторощук Любов Григорівна учні здобули:

І, два - ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з хімії

 

 

 

Дяків Оксана Ярославівна учні здобули:

І, ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики

 

 

Гречук Марія Степанівна учні здобули:

І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

 

 

 

Савченко Наталія Дмитрівна учні здобули:

І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

 

 

Півчук Тетяна Петрівна учні здобули:

ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці");

ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки

 

Івашків Ольга Орестівна учні здобули:

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з християнської етики

ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці")

ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика


Таран Галина Йосипівна учні здобули:

два - ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології;

ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії";

І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник"

 

Луцик Ольга Миколаївна учні здобули:

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

 

 

 

 

Наконечна Галина Степанівна учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

 

 

 

 

Алєксєєва Світлана Федорівна учні здобули:

ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків

ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

І місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»


 

 

Устенко Надія Андріївна учні здобули:

два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

 

 

 

Войценко Олена Анатоліївна учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії

у міському етапі конкурсу «Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський» у номінації на кращий художній твір

 

 

 

Войтків Олена Романівна учні здобули:

ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці")

 

 

 

Плитяк Оксана Ярославівна учні здобули:

ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з української літератури



 

 

Гловацька Людмила Василівна учні здобули:

ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

 

 

 

 

Гут Алла Василівна учні здобули:

ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

 

 

 

Дікальчук Галина Петрівна учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Український сувенір" у номінації "Українська прикраса"

 

 

 

Лобащук Зіновій Володимирович учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

 

 

 

 

 

Киричук Надія Іванівна учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

 

 

 

 

Владика Галина Богданівна учні здобули:

ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

 

 

 

Лотоцька Марія Олександрівна учні здобули:

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

 

 

 

Богуш Олеся Олегівна учні здобули:

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

 

 

 

 

Дудар Ірина Йосипівна учні здобули:

І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

 

 

 

Левус Олександра Іванівна учні здобули:

І, ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

 

 

 

Шпачук Ірина Ярославівна учні здобули:

ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії";

ІІ місце у екологічному конкурсі "Юний дослідник"

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика