gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Урок літератури рідного краю Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

19 квітня в читальному залі бібліотеки гімназії відбувся нетрадиційний урок у 3(7) - Б класі. Провели урок учитель Гут А.В. та бібліотекар Кус І.Б.

Гімназисти познайомилися з літературними об’єднаннями міста, із виданнями творів талановитих земляків: Л.Ржегак, О.Голузинець, М.Мохналь, Л.Кравчука, О.Карнаги та інших, переглянули видані збірки та методичний посібник «Під високим знаменом Поезії». Даний посібник це результат двохрічної праці бібліотекаря, де зібрані біографії, кращі твори та поезії наших митців (більше 100), які покладені на музику.

Також діти мали змогу послухати запис програми місцевого радіо «Новий Двір» під назвою «Творчі зустрічі», зокрема, інтерв’ю із Ігорем Дахом, прочитали статтю із «Новин Прибужжя» про його нову поетичну збірку «Співають приспані кургани…», про враження від поїздки на схід України, в якості журналіста, та зустрічі із воїнами - червоноградцями.

У другій половині уроку гімназисти захищали свої проекти з теми «Світ дитинства у творчості Червоноградських письменників».

Фоторепортаж

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика