gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
"Торкнувшись талантом неба" Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Саме так сказала про Івана Франка червоноградська поетеса Ганна Кузьмак. І під такою назвою першого грудня відбулося чергове засідання літературної вітальні у бібліотеці Червоноградської гімназії, присвячене 160–річчю від дня народження класика української літератури.

В залі звучали поезії автора та місцевих поетів, зокрема Ганни Кузьмак, лунали пісні на слова І.Франка, які давно стали народними: “Червона калино” (виконала Кароліна Терновскова), “Час рікою пливе” (дует вчителів), “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”(Юля Ващук). Вокальний ансамбль виконав пісні “Знаєш, знаєш” та “Човен” у сучасному аранжуванні. Дуже приємно, що молодь співає ці пісні (бо підспівували у залі), хоча не всім відомо хто автор слів.

Через 160 років Франко постав перед нами ніжним і грізним, зболеним, проте впевненим у краще майбутнє України. Йог поезії знають і пам’ятають. Його гімн “Не пора” слухають стоячи. Його пісні співають сучасні естрадні виконавці і їх підхоплює сучасна  молодь. І я впевнена, що звучатимуть вони вічно, як і вічно ми будемо пам’ятати про Франка і виконувати його заповіти.

Завідувач бібліотеки Кус І.Б.

Фоторепортаж

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика