gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Міський семінар учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

22 лютого 2017 року у гімназії відбувся міський семінар учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему «Упровадження сучасних технологій навчання на уроках гуманітарного профілю».

Теоретичні основи біоадекватної технології навчання представила доцент, кандидат філологічних наук, член-кореспондент НАНО Богосвятська А.І., а практичне впровадження – учитель гімназії Гут А.В. та методист ІМЦО  Пащук Н.М.

Про змішане навчання в контексті сучасної освіти розповіла учитель гімназії, що пройшла навчання  громадської організації «Про.Світ». Нею було представлено перші напрацювання у цьому напрямі: апробація  різних моделей змішаного навчання (ротаційної, різних лабораторій), відеоматеріали.

Учителями зарубіжної літератури, історії, української літератури Дікальчук Л.М., Войценко О.А., Солган О.П. було проведено творчу майстерню за лабораторною моделлю змішаного навчання на тему «Гроші в нашому житті». Педагоги – члени семінару працювали у 3 лабораторіях.

Така практика проведення уроків потребує великої підготовчої  роботи  як учителя, так і дітей, поєднання онлайн та офлайн навчання, проте дає змогу мобільно узагальнити великий обсяг тематично об’єднаного матеріалу і формувати відповідний рівень знань, мотивувати учнів до самостійного поглиблення теми. Апробували програму «Кахут» для проведення швидкого тестового опитування учнів за матеріалами заняття.

Дані інноваційні технології викликали жваве обговорення учасниками семінару окремих організаційних моментів, проблеми забезпечення технікою, проте кожен взяв собі певні ідеї, проаналізував власні можливості та потреби сучасного учня, що мотивують педагогів до впровадження змін у шкільну освіту.

Солган О.П., заступник директора з НВР

Фоторепортаж

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

feed-image НОВИНИ ГІМНАЗІЇ
RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика