gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ОБИРАЙ ЯКІСНУ ОСВІТУ!

Новини Osvita.ua

Будь-ласка, забеспечте доступність Кеш-директорії для запису.
Перший тиждень у пригімназійному таборі «Доброта» Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Ось і закінчився перший тиждень табірного життя. Він був сповнений позитивних емоцій, нових знайомств та цікавих відкриттів.

За допомогою комунікативних ігор («Знайомство в грі»), діти змогли краще познайомитись між собою. Вчителі гімназії відкрили учням цікавий світ народного танцю (Монченко Світлана Святославівна), інформатики (Дудик Ольга Володимирівна), спорту (заняття із тренером ЧДЮСШ №2).

Захоплюючою була екскурсія у м.Соснівка в музеї ЧНВК №13 та ЧЗШ №14. Ми познайомилися із майстринею, яка розповіла про гончарне ремесло, та показала відео своєї роботи.

1 червня – у День захисту дітей, усі дружньо приєдналися до маршу-ходотону та переглянули святковий концерт. Взяли участь у конкурсі малюнка та отримали солодкі призи. Разом із вчителем мистецтва Кузьмою Лесею Богданівною намалювали на асфальті перед гімназією своє бачення «Світ дитинства». А з учителем біології Шпачук Іриною Ярославівною поринули у світ природи. Ще запам’ятались відвідини палацу Потоцьких, де віднедавна можна побачити макет палацу, як він виглядав колись: із парковими зонами, фонтанами, будинками для прислуги та оранжереєю.

Цікаво, що принесе нам новий тиждень…

Фоторепортаж

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

feed-image НОВИНИ ГІМНАЗІЇ
RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика