gototopgototop
Інформація на цьому сайті не оновлюється!
Відвідайте наш новий сайт
Останній тиждень у таборі «Доброта» Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Ось і закінчились наші пригоди у таборі «Доброта». Останній тиждень у пригімназійному таборі вчителі Черноградської гімназії вирішили відкрити учням світ телебачення та провели екскурсію на телеканал «Бужнет». Було цікаво побачити, як створюються передачі, триває знімальний процес.

Заняття з практичним психологом, Фялковською Оксанаю Теодорівною, допомогло дітям краще зрозуміти себе. Було запропоновано розвиваючі ігри на розвиток пам’яті, мислення, уваги.

Екскурсія в СЮТ наблизила нас до світу науки, винаходів та творчої майстерності. Безліч цікавих винаходів, креативні корисні ідеї втілені в життя – все це сприяло зацікавленню дітей у пошуках нового.

З наближенням літа, всі діти їдуть відпочивати, хто на море, хто на річку чи озеро. Щоб краще ознайомити дітей із правилами поводження на воді, було проведено екскурсію на Червоноградську водно-рятувальну станцію. Учні мали змогу дізнатися багато корисної інформації – як надати першу допомогу, запобігти нещасним випадком, як поводити себе в стресовій ситуації.

Бесіди з безпеки життєдіяльності вихованців проводилися відповідно до орієнтовної тематики затвердженої керівником табору.

Закінчився останній тиждень у пригімназійному таборі заняттям з вчителем інформатики про безпеку в світі Інтернету та спортивними іграми, майстер-класом із заплітання косичок та спортивними іграми.

У пригімназійному таборі «Доброта» діти мали змогу весело та з користю відпочити, дізнатися багато нового та цікавого, відволіктися від комп’ютерів та телефонів. Усі гімназисти залишилися задоволеними та з нетерпінням чекають наступного літа.

Фоторепортаж

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

feed-image НОВИНИ ГІМНАЗІЇ
RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика